KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11398465
nr 1139 8465
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Battersea Park, London, signerad, motivet: 20x27
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:33:14
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
23 okt
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell